Wednesday, 15.03.2017

Location

Section
17:00 The Empty Room
La chambre vide
Kosovel Hall
52' min
tekmovalni
19:00 66 Kinos
66 Kinos
Slovenian Cinematheque
98' min
fokus: kino popotniki
20:00 Trieste, Yugoslavia
Trieste, Yugoslavia
Kosovel Hall
62' min
miti, ikone, mediji
21:00 Safari
Safari
Kinodvor Cinema
91' min
aktualni, družbeno kritični


Thursday, 16.03.2017

Location

Section
17:00 Cinema Futures
Cinema Futures
Slovenian Cinematheque
126' min
fokus: kino popotniki
17:15 Trieste, Yugoslavia
Trieste, Yugoslavia
Kosovel Hall
62' min
miti, ikone, mediji
19:00 The Empty Room
La chambre vide
Kinodvor Cinema
52' min
tekmovalni
19:00 Tempest
Tempestad
Kosovel Hall
105' min
tekmovalni
20:30 Austerlitz
Austerlitz
Slovenian Cinematheque
94' min
miti, ikone, mediji
21:00 Depth Two
Dubina dva
Kosovel Hall
80' min
tekmovalni


Friday, 17.03.2017

Location

Section
17:00 Robert Capa: In Love and War
Robert Capa: In Love and War
Kosovel Hall
90' min
miti, ikone, mediji
18:00
Odstiranje pogleda z Mirjano Borčič
Kinodvor Cinema
52' min
intimni in globalni portreti
19:15 Miss Kiet's Children
Miss Kiet's Children
Kosovel Hall
113' min
intimni in globalni portreti
20:00 The Empty Room
La chambre vide
Kino Metropol Celje
52' min
tekmovalni
21:00 The Dying of the Light
The Dying of the Light
Slovenian Cinematheque
95' min
fokus: kino popotniki
21:15 I Am Not Your Negro
I Am Not Your Negro
Kosovel Hall
95' min
tekmovalni


Saturday, 18.03.2017

Location

Section
17:00 Henri Langlois: The Phantom of the Cinématheque
Le Fantome d'Henri Langlois
Slovenian Cinematheque
210' min
fokus: kino popotniki
17:30 Machines
Machines
Kosovel Hall
72' min
tekmovalni
19:00 Robert Capa: In Love and War
Robert Capa: In Love and War
Kinodvor Cinema
90' min
miti, ikone, mediji
19:00 A German Life
Ein deutsches Leben
Kosovel Hall
108' min
aktualni, družbeno kritični
20:00 Safari
Safari
Kino Metropol Celje
91' min
aktualni, družbeno kritični
20:00 Liberation Day
Liberation Day
Linhart Hall
100' min
miti, ikone, mediji


Sunday, 19.03.2017

Location

Section
11:00 Miss Kiet's Children
Miss Kiet's Children
Kinodvor Cinema
113' min
intimni in globalni portreti
16:45 A German Life
Ein deutsches Leben
Kosovel Hall
108' min
aktualni, družbeno kritični
17:00 The Swedish Theory of Love
The Swedish Theory of Love
Kinodvor Cinema
90' min
aktualni, družbeno kritični
18:45 Shadow World
Shadow World
Kosovel Hall
94' min
aktualni, družbeno kritični
19:00 Cinema Futures
Cinema Futures
Slovenian Cinematheque
126' min
fokus: kino popotniki
20:00 Liberation Day
Liberation Day
Kino Metropol Celje
100' min
miti, ikone, mediji
21:15 Safari
Safari
Kosovel Hall
91' min
aktualni, družbeno kritični


Monday, 20.03.2017

Location

Section
17:00 Shadow World
Shadow World
Kinodvor Cinema
94' min
aktualni, družbeno kritični
17:00 Normal Autistic Film
Normalni autisticky film
Kosovel Hall
90' min
intimni in globalni portreti
19:00 66 Kinos
66 Kinos
Slovenian Cinematheque
98' min
fokus: kino popotniki
19:15 I Am Not Your Negro
I Am Not Your Negro
Kosovel Hall
95' min
tekmovalni
21:00 Liberation Day
Liberation Day
Kosovel Hall
100' min
miti, ikone, mediji


Tuesday, 21.03.2017

Location

Section
16:45 The Swedish Theory of Love
The Swedish Theory of Love
Kosovel Hall
90' min
aktualni, družbeno kritični
19:00 Cinema Travelers
Cinema Travelers
Slovenian Cinematheque
96' min
intimni in globalni portreti
19:00
Kosovel Hall
105' min
intimni in globalni portreti
21:00 Tempest
Tempestad
Kinodvor Cinema
105' min
tekmovalni
21:30 Machines
Machines
Kosovel Hall
72' min
tekmovalni


Wednesday, 22.03.2017

Location

Section
17:00 Austerlitz
Austerlitz
Kinodvor Cinema
94' min
miti, ikone, mediji
17:00 Normal Autistic Film
Normalni autisticky film
Kosovel Hall
90' min
intimni in globalni portreti
20:00 Depth Two
Dubina dva
Slovenian Cinematheque
80' min
tekmovalni
20:00 Cinema Travelers
Cinema Travelers
Kosovel Hall
96' min
intimni in globalni portreti