torek, 9.06.2020
Dvorana
Sekcija
17:00 Delo v tujini Overseas Kosovelova dvorana90' min tekmovalni
17:30 Odvetnica Lea Tsemel, Orehet Din Kinodvor108' min tekmovalni
19:30 Retrospektiva NDR, 1. sklop (Prenova) Dvorana Slovenske kinoteke95' min retrospektiva: vzhodnonemški dokumentarec
19:45 Medena deželaMedena zemja Kosovelova dvorana86' min intimni in globalni portreti
sreda, 10.06.2020
Dvorana
Sekcija
16:15 Primer Makavejev ali Proces v kino dvorani Slučaj Makavejev ili Proces u bioskopskoj sali Kosovelova dvorana74' min miti, ikone, mediji
18:00 Andrej Tarkovski. Filmska molitevAndrey Tarkovsky. A Cinema Prayer Kinodvor97' min intimni in globalni portreti
18:30 Nomad: po stopinjah Bruca Chatwina Nomad: In the Footsteps of Bruce Chatwin Kosovelova dvorana86' min intimni in globalni portreti
21:00 Retrospektiva NDR, 2. sklop (Propaganda) Dvorana Slovenske kinoteke85' min retrospektiva: vzhodnonemški dokumentarec
21:00 Hči camorre Hči camorre Kinodvor80' min intimni in globalni portreti
21:00 ZemljaErde Kosovelova dvorana115' min aktualni, družbeno kritični
četrtek, 11.06.2020
Dvorana
Sekcija
16:00 Vzorno vedenjePavyzdingas elgesys Kosovelova dvorana85' min tekmovalni
18:30 Za SamoFor Sama Kosovelova dvorana100' min tekmovalni
19:00 Retrospektiva NDR, 3. sklop (Delo) Dvorana Slovenske kinoteke85' min retrospektiva: vzhodnonemški dokumentarec
21:00 Ustvarjalka vladarjev The Kingmaker Kinodvor101' min miti, ikone, mediji
21:15 Primer Makavejev ali Proces v kino dvorani Slučaj Makavejev ili Proces u bioskopskoj sali Kosovelova dvorana74' min miti, ikone, mediji
petek, 12.06.2020
Dvorana
Sekcija
16:00 ČeljustJawline Kosovelova dvorana99' min aktualni, družbeno kritični
18:45 Nomad: po stopinjah Bruca Chatwina Nomad: In the Footsteps of Bruce Chatwin Kosovelova dvorana86' min intimni in globalni portreti
19:00 Retrospektiva NDR, 4. sklop (Mladina) Dvorana Slovenske kinoteke112' min retrospektiva: vzhodnonemški dokumentarec
21:00 Teorija o kretenihAssholes: A Theory Kinodvor81' min aktualni, družbeno kritični
21:15 Odvetnica Lea Tsemel, Orehet Din Kosovelova dvorana108' min tekmovalni
sobota, 13.06.2020
Dvorana
Sekcija
16:00 To ni filmThis Is Not a Movie Kosovelova dvorana106' min aktualni, družbeno kritični
18:00 Vzorno vedenjePavyzdingas elgesys Kinodvor85' min tekmovalni
18:30 Andrej Tarkovski. Filmska molitevAndrey Tarkovsky. A Cinema Prayer Kosovelova dvorana97' min intimni in globalni portreti
19:00 Retrospektiva NDR, 5. sklop (Ženske) Dvorana Slovenske kinoteke116' min retrospektiva: vzhodnonemški dokumentarec
21:00 KolektivCollective Kinodvor109' min tekmovalni
21:15 Državniški pogrebGosudarstvennyye pokhorony Kosovelova dvorana135' min miti, ikone, mediji
nedelja, 14.06.2020
Dvorana
Sekcija
11:00 Medena deželaMedena zemja Kinodvor86' min intimni in globalni portreti
16:00 Delo v tujini Overseas Kosovelova dvorana90' min tekmovalni
18:30 ČeljustJawline Kosovelova dvorana99' min aktualni, družbeno kritični
19:00 Retrospektiva NDR, 6. sklop (Padec zidu) Dvorana Slovenske kinoteke111' min retrospektiva: vzhodnonemški dokumentarec
21:15 Ustvarjalka vladarjev The Kingmaker Kosovelova dvorana101' min miti, ikone, mediji
ponedeljek, 15.06.2020
Dvorana
Sekcija
16:00 Medena deželaMedena zemja Kosovelova dvorana86' min intimni in globalni portreti
18:30 Teorija o kretenihAssholes: A Theory Kosovelova dvorana81' min aktualni, družbeno kritični
19:00 Retrospektiva NDR, 7. sklop (Stasi) Dvorana Slovenske kinoteke95' min retrospektiva: vzhodnonemški dokumentarec
20:30 Za SamoFor Sama Kinodvor100' min tekmovalni
21:00 ZemljaErde Kosovelova dvorana115' min aktualni, družbeno kritični
torek, 16.06.2020
Dvorana
Sekcija
17:00 To ni filmThis Is Not a Movie Kosovelova dvorana106' min aktualni, družbeno kritični
19:00 Retrospektiva NDR, 8. sklop (Post-festum) Dvorana Slovenske kinoteke101' min retrospektiva: vzhodnonemški dokumentarec
19:45 KolektivCollective Linhartova dvorana109' min tekmovalni
20:30 Državniški pogrebGosudarstvennyye pokhorony Kinodvor135' min miti, ikone, mediji